fbpx

Speaker: Tomáš Vránek

Publikoval admin v


Tomáš svými nápady a idejemi přispěl k vybudování jedné z nejrychleji rostoucích firem v oblasti průmyslové automatizace. Ze startupu vyrostlo ICE Industrial Services do velikosti sto zaměstnanců a 200 milionů Kč tržeb během pěti let. Neobešlo by se to bez toho, že zaměstnanci ICE dbají na udržení hodnot, jako je svoboda a kreativita, a vytvářejí tak společný prostor pro profesionalitu, laskavost a zábavu. Chtějí se tak do roku 2025 stát evropskými leadery v oblasti průmyslové automatizace.

„Uvědomili jsme si, že naši lidé jsou mnohem spokojenější, pokud jsou na projektu od vzniku prvních nápadů až po samotnou realizaci a instalaci, než když jsou jako část týmu alokovaní na projekty u zákazníků. Když totiž realizujeme celou zakázku, můžeme pracovat podle našich pravidel, můžeme se prací bavit, můžeme k sobě být otevření a vše je mnohem efektivnější. Pokud jsme součástí týmů našich zákazníků, je zajištění našich principů složitější. To nás přivedlo k tomu, že chceme čím dál tím víc projektů realizovat od A do Z a takové projekty si vybírat prioritně,“ uvádí firma v rámci své prezentace na cocuma.cz.

Tomáše Vránka nedávno vyzpovídal Forbes. Vránek v rozhovoru vyjadřuje přesvědčení, že stroje lidem práci neseberou, naopak už teď stroje dělají hlavně to, co člověk obvykle dělat nechce. Celý rozhovor najdete zde. A pod tímto odkazem si můžete prohlédnout Tomášův profil na LinkedIn.

Kategorie: Aktuality

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *