fbpx

Speaker: Jana Tikalová

Publikoval admin v

Jana Tikalová se 19 let věnuje práci, ke které ji přivedlo studium na VŠ. Vystudovala sociální a kulturní
antropologii na ZČU v Plzni a na University of Durham ve Velké Británii, kde také vyučovala. Začala se zajímat o diverzitu a při studiu založila neziskovou organizaci OPIM na podporu inkluzivního vzdělávání a lidských práv, které se dodnes, vedle své kariéry, věnuje.

Ve 23 letech začala pracovat pro Radu Evropy jako trenérka a od té doby se věnuje profesnímu a osobnímu rozvoji lidí. Pracovala jako seniorní trenérka mezinárodních trhů pro ŠKODA Auto a senior HR manažerka a trenérka pro Lagardere travel retail. Je HR lover, do firem přináší různé pohledy na diverzitu a řešení, jak budovat inkluzivní firemní kulturu a leadership v souladu s hodnotami firmy a různorodosti zaměstnanců. Je koučkou a mentorkou pro různé platformy na podporu žen.

Rozhovor v HR Forum o tom, jak Jana vnímá důležitost toho, aby se firmy s diverzitou a inkluzí zabývaly a co to vlastně inkluze znamená zde:
https://www.slideshare.net/slideshow/embed_code/key/lGNOA4gBWCl25S

Na konferenci bude Jana sdílet osobní zkušenost v důležitých milnících života. Jak naše osobní hodnoty a cíle zapadají do toho, co děláme? A máme je vůbec? Tendence společnosti je člověka někam neustále vědomě i nevědomě „zařazovat“ podle toho, jaký je a co dělá. Jaké má takové „škatulkování“ dopad na nás, firmu a společnost?

Kolikrát jste se zastavili a položili jste si otázku, jestli se vaše práce, úsilí a čas nadále shodují s osobními cíli? Jana se podělí o to, jak chtěla zrušit neziskovku a skončit s kariérou, přestože jí obojí po desetiletí dávaly naprostý smysl a naplnění. A co ji pomohlo její rozhodnutí přehodnotit? Vyzve vás k zamyšlení vlastních a firemních hodnot. Bude mluvit o vytrvalosti, proaktivitě a kuráži dělat to, co nám dává smysl. Protože nikdo za nás nic neudělá, vše začíná u nás samotných.

Kategorie: Aktuality

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *