fbpx

Speaker: Hana Púllová

Publikoval admin v

O praxi náborů a péče o zaměstnance v kontextu smyslu práce a naplnění promluví na konferenci ostřílená profesionálka z oblasti HR Hana Púllová!

Jak se proměňuje a bude proměňovat trh práce? Jakým činnostem lidské práce hrozí utlumení a které se budou naopak rozvíjet? Jak budou technologie ovlivňovat to, jak budou lidé pracovat a co budou dělat?

Aby se lidé v neustále a rychle se měnícím prostředí dokázali lépe zorientovat a najít svoji jistotu, je potřeba, aby se začali soustřeďovat na ty oblasti práce, kde jim to dává hluboký smysl a kde mohou přidávat hodnotu s jednoduchostí.

A jak to vypadá, když jsou lidé ve firmě ztotožněni s její vizí, chápou, kam a proč firma směřuje a jak k tomu přispívají aktivity každého z nich?

Hana Púllová již více než 20 let působí na poli lidských zdrojů, v oblasti náborů a péče o zaměstnance. Začínala jako recruitment konzultantka a postupně se vypracovala na pozici Managing Director českého zastoupení společnosti Randstad. Tuto společnost vybudovala z malé firmy s 50 zaměstnanci na firmu s téměř 250 a obratem přes 1,8 mld Kč. Díky tomu se firmě, i přes vysoce konkurenční prostředí, podařilo během 3 let stát z outsidera dvojkou na českém trhu.

Hanka letos spoluzaložila společnost Jobs 2030, jejímž hlavním posláním je pomáhat více využívat potenciál lidí v práci, pomoci jim uplatňovat jejich přirozené talenty a nalézt hluboký smysl, tak aby se lidé v práci cítili naplněni a firmy dosahovaly výsledků jednodušším a přirozenějším způsobem.

Kategorie: Aktuality

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *