fbpx

Děkujeme! A co dál?

Publikoval admin v

  • Děkujeme, že jste se zúčastnili konference Hledání ztraceného smyslu práce. Moc si vaší účasti vážíme a těšíme se na další setkání!
  • Konference zažehla jiskru budoucí spolupráce podnikatelského sektoru a filosofické antropologie. Už teď vás můžeme ubezpečit, že díky zbrusu novým vzájemným kontaktům pro vás chystáme přednášky, workshopy, podcasty a videa!
  • Na fotky z konference se můžete podívat na našem Facebooku. Při té příležitosti nezapomeňte dát lajk nejen konferenční stránce, ale i pořádajícímu spolku Koridor, ať vám nic neuteče!
  • Utekly vám přednášky na konferenci? Nemohli jste dorazit? Nevadí! Proto jsme je zaznamenali a nyní je vám budeme postupně zpřístupňovat na našem novém YouTube kanále Koridor. Na něm se už teď můžete podívat na záznamy z přednášek Adama Vostárka a Radka Majera. Další budou následovat v průběhu blízkých týdnů a měsíců. Nezapomeňte dát odběr!
  • Nestihli jste si na konferenci koupit čítanku Hledání ztraceného smyslu práce? Tento výběr antropologických textů Karla Marxe, který jsme připravili speciálně pro podnikatelský sektor a studenty, nyní můžete objednávat za 250 Kč + poštovné a balné na adrese smyslprace@smyslprace.cz. První vydání je už pryč! Do čtrnácti dnů ale připravíme dotisk, takže se už teď můžete těšit na čtení mimořádně inspirativních a vizionářských textů, které vám pomůžou v přemýšlení o člověku a práci.
  • Už na prosinec chystáme další akci. Zaregistrujte se do našeho newsletteru, dáme vám vědět! Těšíme se s vámi na další setkání filosofie a byznysu.

Kategorie: Aktuality

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *