fbpx

9 dní do konference! A program je tu!

Publikoval admin v

  • Uteklo to jako voda a do konference Hledání ztraceného smyslu práce zbývá už jen kratičkých 9 dní! Proto vám nyní přinášíme kompletní program / harmonogram (klik)!
  • Pro jistotu si také připomeňme, kdy a kde se konference koná, tedy: 24. a 25. října 2019 v Kulturním zařízení Domovina (Na Maninách 1525/32a, 170 00 Praha 7-Holešovice) v Praze. Mnozí z vás se registrovali v době, kdy se počítalo s tím, že akce proběhne v Pražském kreativním centru na Staroměstském náměstí. To se však změnilo! Jediná správná adresa je tedy ta holešovická! Registrace začínají každý den v 9.00, program pak v 10.00. Dorazte prosím raději dříve, ať vše pohodlně stíháte a kromě nalezení svého místa si s námi můžete dát snídani a kávu.
  • S radostí také oznamujeme, že součástí konference bude také výstava industriálních fotografií fotografa Viktora Máchy. Jeho díla si budete moci na konferenci zakoupit a tím podpořit nejen jeho, ale i nás – pořadatele.
  • Podpořit nás můžete také nezištně – třeba proto, že máte výčitky svědomí, že jste nás nestihli podpořit v crowdfundingu na HitHitu 🙂 Chcete-li nám pomoci, přispějte nám prosím libovolnou částkou na náš transparentní účet 2001647323 / 2010. Každá koruna nám pomůže uhradit nájemné prostor a vydání odborných materiálů, z nichž část zatím stále musíme hradit z vlastních studentských kapes. Děkujeme!
  • A pokud jste nás na HitHitu podpořili a netrpělivě čekáte na odměny: čítanka jde pozítří do sazby a do konference bude vytištěná! Grafické podklady pro další odměny jsou hotové a vše půjde v nejbližší době do výroby. Odměny tak na sebe nenechají dlouho čekat! Ještě jednou vám děkujeme za vaši přízeň, čas a obětavost!
  • A na závěr prosba na vás, kteří jste zaregistrovaní, ale již víte, že se nezúčastníte: dejte nám prosím co nejdříve vědět e-mailem na adresu smyslprace@smyslprace.cz, že vám nemáme držet místo. Vaše místo postoupíme náhradníkům, kterých je několik desítek a kteří netrpělivě čekají, až se uvolní kapacita.

Kategorie: Aktuality

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *